На Тижні моди в Парижі у будівлі колишнього абатства XIII століття відбувся показ нової весняно-літньої колекції Coperni. Засновники французького бренду, Себастьєн Мейєр та Арно Вайан, влаштували для глядачів справжню виставу, в якій взяла участь Белла Хадід.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от British Vogue (@britishvogue)

На оголену Беллу Хадід «пошили» рідку сукню прямо на подіумі в Парижі (відео)

На подіумі з'явилася практично оголена модель, на якій на публіці рідиною «пошили» сукню. Фахівці за допомогою спеціальних розпилювачів нанесли на тіло Белли Хадід розчин білого кольору. Через кілька хвилин рідина випарувалася і на тілі залишилася біла тканина, яка за формою вийшла, як стильна класична сукня.

Технологію розробили в компанії Fabrican: особлива рідина з бавовняних та синтетичних волокон, розведених у розчині полімеру, при контакті з тілом перетворюється на придатний для носіння матеріал. Повідомляється, що цей розчин абсолютно безпечний для шкіри і не викликає алергічних реакцій. Згодом таку сукню можна зняти, розчинити і за бажання знову надіти тим же способом, при цьому внісши зміни до його дизайну.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от coperni (@coperni)

На сторінці бренда в Інстаграм опубліковані світлини, на яких відображено процес нанесення спрею на тіло моделі. «Дякую, Белло, за цей чарівний момент, який назавжди залишиться в наших думках і серцях. Дякую за довіру, любов і найприголомшливіше виконання. Ми так пишаємося тим, що створюємо все разом. Нічого із цього не було б можливо без Манеля Торреса та його таланту. Коли мода зустрічається з технологіями», – ідеться в публікації.

Джерело