Українські військові звільнили місто Лиман Донецької області та підняли там український прапор. Відео військовослужбовців, які встановлюють український прапор на адмінбудівлі в Лимані, опублікував заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

На відео видно, як українські військові скидають з даху адмінбудівлі російські прапори і встановлюють український.

За словами військових, наразі місто знаходиться під контролем ЗСУ.

Над Лиманом знову замайорів український прапор (відео)

«Сьогодні Збройні Сили України, а саме 81 окрема аеромобільна десантна бригада спільно з підрозділами Національної гвардії України, батальйоном Кульчицького звільнили та взяли під контроль населений пункт Лиман Донецької області», – повідомили наші воїни.

Напередодні стало відомо, що ЗСУ, ймовірно, завершили оточення російського угруповання в районі Лимана. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). Фахівці вранці 30 вересня поінформували, що ЗСУ атакують Лиман з трьох напрямків і вже перерізали доступ окупантів до критичної дороги Сватове-Лиман, яка є основною наземною лінією зв’язку (GLOC), що підтримує угруповання ворога в самому Лимані.

Тим часом російські загарбники у Telegram-каналах зчинили паніку. Загарбники пишуть, що ЗСУ прорвали їхню оборону і беруть у «котел» окупантів. За словами самих же ворогів, ситуація в них під Лиманом вкрай важка. 

Джерело