"Рома" здобула перемогу над "Інтером" в матчі 8-го туру італійської Серії А. Поєдинок на стадіоні "Джузеппе Меацца" в Мілані завершився з рахунком 1:2.

Уже на 10-й хвилині Едін Джеко міг вивести "нерадзуррі" вперед, але його гол було скасовано через офсайд після втручання системи VAR.

На 30-й хвилині "Інтер" забив уже справедливий м'яч зусиллями Федеріко Дімарко.

"Рома" у вольовому стилі переграла "Інтер" та піднялася до топ-4 Серії А (відео)

Однак команда Жозе Моурінью змогла переламати перебіг протистояння. Спочатку на 39-й хвилині рахунок зрівняв Пауло Дібала.

А в другому таймі "вовки" спромоглися вирвати перемогу. Вирішальний гол у цьому поєдинку на 75-й хвилині забив Кріс Смоллінг.

"Рома" з 16 очками піднялася на четверте місце в турнірній таблиці Серії А. "Інтер" залишився сьомим з 12 балами.

У наступному турі римляни 9 жовтня вдома зіграють проти "Лечче", а підопічні Сімоне Індзагі днем раніше на виїзді протистоятимуть "Сассуоло".