Українська армія поблизу Лимана взяла в оточення російське угруповання. Окупанти почали втечу. Своєю чергою у Міноборони РФ це назвали вимушеною "передислокацією військ на більш вигідні позиції".  

У Міноборони України подякували Міністерству оборони РФ "за успішну співпрацю в організації навчань "Ізюм 2.0", йдеться на офіційній сторінці українського відомства у твітер.

"Дякуємо "Міністерству оборони" РФ за успішну співпрацю в організації навчань "Ізюм 2.0". Майже всі російські війська, дислоковані в Лимані, були успішно передислоковані або в мішки для трупів, або в український полон. У нас до вас одне запитання: чи хочете ви повторення?", - йдеться у дописі.Нагадаємо, 1 жовтня українські війська зайшли до Лимана Донецької області та розгорнули там український прапор. Перед цим ЗСУ звільнили п’яти населених пунктів поблизу Лимана на Донбасі - Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки - взявши таким чином російське угруповання в оточення. 

Успішно "передислоковані" або в пакети, або в полон: Міноборони України потролило "вимушений" відступ РФ з Лимана

Інформацію про це підтвердили офіційно в ЗСУ. Там повідомили, що за місто йдуть бої.

Про поразку окупантів у Лимані навіть визнали в Міноборони РФ. Там заявили, що російське командування було змушене відвести війська на "більш вигідні позиції".

Читайте також:

Чим важливе звільнення Лимана: в ЗСУ назвали три причини

Кадиров в істериці закликав Путіна вдарити по Україні ядерною зброєю через втрату Лимана

"Стримайтесь і не пишіть у фейсбуці" - Маляр про складну ситуацію у Лимані, де точаться бої

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело