Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що українська армія за останні вісім років опанувала понад 300 стандартів НАТО.

Про це Резніков розповів у ефірі телемарафону "Єдині новини" на українських телеканалах.

"Більше 300 стандартів НАТО вже опановані нашими ЗСУ та силами сектору безпеки і оборони за останніх вісім років. По суті, з моменту початку україно-російської війни в 2014 році. За пів року відкритої фази цієї війни ми опанували зброю НАТівського стандарту різну, причому дуже складну", – поінформував міністр.

"Ми вже є членами НАТО де-факто": Резніков повідомив про успіхи ЗСУ щодо стандартів Альянсу

Тобто українські військові навчалися користуватися складними системами різних виробників, і успішно застосовують їх на полі бою.

Резніков також зауважив, що ЗСУ як рекрути навчаються на різних полігонах: у Великій Британії, Польщі, Словаччині та інших.

"Тому я переконаний, що ми вже є членами Альянсу НАТО де-факто, нам залишилось стати ним де-юре", – сказав очільник Міноборони.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна 30 вересня подала заявку на вступ до НАТО за пришвидшеною процедурою.

Зауважимо, як пояснив політолог Ярослав Божко, війна не є прямою юридичною перепоною для вступу якоїсь держави до Альянсу.

Читайте також:

Єрмак пояснив, як діятиме Київський безпековий договір, поки Україна вступатиме до НАТО

"Малоймовірно, але все може змінитися": депутат ВР прокоментував вступ України до НАТО під час війни

"Сьогодні не до правил": Подоляк розповів, чому в України є шанси вступити до НАТО

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело