Глава держави Володимир Зеленський повідомив, що український прапор уже у Лимані Донецької області, однак за місто йдуть бої з російськими окупантами, які ще не втекли з нього. 

Про це очільник України розповів у традиційному відеозверненні 1 жовтня. 

"Ось Росія влаштувала фарс на Донбасі. Фарс, який хотіла подати як нібито референдум. Щось там зображали, водили автоматників по будинках, носили папірці, пропагандисти це знімали в тій частині Донбасу, яку вони контролювали. А зараз там український прапор", - сказав український президент. 

Український прапор уже в Лимані: Зеленський розповів, як відбувається звільнення міста від армії РФ

Зеленський запевнив, що українських прапорів на Донбасі ставатиме дедалі більше. 

"За цей тиждень українських прапорів на Донбасі стало більше. Ще за тиждень стане ще більше. А що ж тоді псевдореферендум? Це що, якісь дві Донецькі області є? Два селища Ямпіль Донецької області? Чи два селища Торське? Український рух буде продовжуватись. Український прапор уже в Лимані Донецької області. Там ще тривають бойові дії. Але там вже немає і сліду від якогось псевдореферендуму. Для України це логічно. А для ворога таких "нестиковочок" буде все більше і більше", - наголосив він.

Нагадаємо, 1 жовтня українські війська зайшли до Лимана Донецької області та розгорнули там український прапор. Перед цим ЗСУ звільнили п’яти населених пунктів поблизу Лимана на Донбасі - Ямпіль, Новоселівка, Шандриголове, Дробишеве, Ставки - взявши таким чином російське угруповання в оточення. 

Інформацію про це підтвердили офіційно в ЗСУ. Там повідомили, що за місто йдуть бої.

Про поразку окупантів у Лимані навіть визнали в Міноборони РФ. Там заявили, що російське командування було змушене відвести війська на "більш вигідні позиції".

Читайте також:

Чим важливе звільнення Лимана: в ЗСУ назвали три причини

Кадиров в істериці закликав Путіна вдарити по Україні ядерною зброєю через втрату Лимана

"Стримайтесь і не пишіть у фейсбуці" - Маляр про складну ситуацію у Лимані, де точаться бої

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело