Повністю зруйнувати Україну: російський опозиціонер назвав ім’я того, хто дає Путіну поради

Повністю зруйнувати Україну: російський опозиціонер назвав ім’я того, хто дає Путіну поради

Російський диктатор Володимир Путін переконаний, що мобілізація в РФ допоможе йому “виграти” війну в Україні. Однак він “піде в депресію”, якщо його армія продовжуватиме програвати. Тоді його почнуть всіляко агітувати до застосування ядерної зброї.

Про це 24 каналу заявив ізраїльський бізнесмен російського походження Леонід Невзлін, який раніше був співвласником російської нафтової компанії “ЮКОС”.

Він зазначив, що ймовірність тактичного ядерного удару по Україні залишається дуже високою – щонайменше 50%.

“Далі, найімовірніше, як загнаний у кут щур, Путін цілком здатний застосувати тактичну ядерну зброю. Як кажуть ваші розвідники, по лінії фронту. Я б вважав цю ймовірність дуже високою – десь близько 50%, не менше. І до цього Без сумніву, треба готуватися. Другий варіант, що Путін передасть кермо правління, скажімо, “партії війни”. Ці точно кинуть тактичну ядерну зброю”, – сказав Леонід Невзлін.

Керівником, ідеологом та теоретиком цієї партії він назвав Юрія Ковальчука. Невзлін стверджує, що саме Ковальчук був автором ідеології повної руйнації України та “перемоги російського світу” над Заходом.

Джерело