Сьогодні, у Міжнародний день людей похилого віку, у с. Блюдники Галицької територіальної громади відкрили відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

В урочистостях взяла участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.
Звертаючись до присутніх, вона зазначила, що Міжнародний день людей похилого віку – це свято наших бабусь, дідусів, котрі навчили нас бути милосердними, людяними, поважати та любити своїх близьких, цінувати батьків та завжди допомагати тим, хто цього потребує.
Прикарпатці є надзвичайно милосердними та щирими людьми, – підкреслила Людмила Сірко. – З перших днів війни жителі нашої області відкрили свої домівки та серця для людей, котрі опинилися у скруті та потребували допомоги і підтримки. До нас прибували десятки евакуаційних потягів із різних регіонів держави. Саме завдяки щирості та готовності допомогти кожному, ми прихистили людей, надали їм житло та забезпечили усім необхідним у закладах соціальної сфери. Сьогодні ми відкриваємо шелтер, в якому внутрішньо переміщені люди зможуть проживати тривалий час.
Зі словами привітань до присутніх також звернулися народний депутат України Ігор Фріс, а також депутати обласної ради.
Зазначимо, що 40 людей літнього віку, в тому числі й внутрішньо переміщені особи, тепер зможуть перебувати в комфортних умовах. А також отримати в закладі опіку, цілодобове обслуговування та якісне харчування.
Отець-декан Галицький УГКЦ Ігор Броновський та місцевий парох о.Михайло побажали працівникам терцентру Божого благословення на працю заради людей та освятили приміщення.
Керівник громади Олег Кантор подякував усім, хто долучився до відкриття соціального закладу. І наголосив, що літні люди тепер мають можливість проживати в гарних умовах, мати гарний догляд, відчути тепло сердець тих, хто буде опікуватися ними, почути щире і добре слово.
У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей У Галицькій громаді відкрили шелтер для проживання внутрішньо переміщених людей

Джерело