У Луцькому ліцеї №2 учні та батьки замість купівлі квітів вчителям до професійного свята, збирають гроші на безпілотник військовим, – розповіла Суспільному мама першокласниці Яна Карпюк.

З її слів, кожна сім’я самостійно визначає, скільки може пожертвувати, бо розуміють, що таким чином можуть наблизити перемогу України.

Серед тих, хто долучився до збору грошей сестра і брат Юлія та Ярослав Романюки. Діти за півтора місяця заробили 700 гривень. Розповідають: збирали персики у власному саду, а мама продавала їх через соціальні мережі.

У луцькій школі замість квітів на День вчителя організували збір грошей на безпілотник

Зі слів директора Романа Поліщука, у кожного десятого учня школи батько зараз захищає Україну. У сім’ях десяти вчителів рідні теж у війську. Серед них — вихователька групи продовженого дня Марія Головчун.

"Син морпіх – на Херсонщині, на Запоріжжі – зять, чоловік – прикордонник. Їм волонтери багато дають, а що треба – купуємо. Зараз тільки для цього потрібно збирати гроші! Щоб ми були вільні, незалежні, щоб вигнати ворога", – говорить вчителька.

Зібрані гроші передадуть в один з благодійних фондів. Його президентка Ірина Демчук каже: запити на безпілотники військовим є постійно, конкретно на цей потрібно назбирати 100 тисяч гривень.

Збір грошей на безпілотник триватиме до 14 жовтня – дня захисників і захисниць України.

Читайте також: "Замість квітів — гроші на дрон для військових: у луцькому ліцеї розпочали навчальний рік"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело