Херсонські лікарі надають допомогу пацієнтам звільнених населених пунктів Київської області. Даний проєкт реалізується завдяки спільним зусиллям ГО "Академія Сімейної Медицини України", Бюро ВООЗ в Україні та МОЗ.

Про це повідомляє Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Карабелеша.

Херсонські лікарі долучилися до проєкту "Академія Сімейної Медицини України" на волонтерських засадах. Двічі на тиждень завідувачка поліклініки Ірина Смірнова та сімейні лікарі – Олександр Некряч і Тамара Куршакова виїжджають до людей у складі медичних мобільних бригад.

Херсонські лікарі волонтерять в звільнених населених пунктах Київщини

Пацієнти з визначеними діагнозами відразу на місці отримують безкоштовні ліки.

"Херсонські медики вірні даній колись Присязі Лікаря України і з гідністю виконують її, а особливо пункт перший – "усі знання, сили та вміння віддавати справі охорони і поліпшення здоров’я людини, лікуванню і запобіганню захворювань, надавати медичну допомогу всім, хто її потребує", - йдеться у повідомленні лікарні.

На тижні медична група відправиться до Черкаської області.

Читайте також: Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом вчителя херсонського ліцею. "Кицька на спогад про темінь": у Києві херсонський театр відкрив осінній сезон моновиставою. 220 день війни: хроніка подій в Херсонській області.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело