Українцям певних категорій пообіцяли безкоштовні дрова для опалення їхніх домівок під час опалювального сезону 2022-2023, який, як очікується, стане одним з найскладніших в історії незалежної України. 

Як повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, на територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, влада забезпечить мешканців безкоштовною деревиною.

Відповідну ініціативу Мінреінтеграції 30 вересня підтримав Кабінет міністрів, видавши розпорядження про перерозподіл коштів і схваливши відповідні розрахунки.

Безкоштовні дрова для українців: хто зможе зігрітися в опалювальний сезон

Безкоштовні дрова для українців: хто зможе зігрітися в опалювальний сезон

"Витрати на закупівлю та доставлення деревини обласним військовим адміністраціям компенсують шляхом перерозподілу субвенції з державного бюджету", – зазначили у міністерстві. Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

Таким чином, можливість забезпечити населення деревиною на період опалювального сезону отримали обласні військові адміністрації Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.

Розподіл субвенції планується здійснювати пропорційно, відповідно до наданих обласними військовими адміністраціями пропозицій, пояснили у міністерстві. Додається, що реалізація проєкту буде здійснюватися в межах видатків, передбачених Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, в обсязі 562,5 млн грн.

Безкоштовні дрова для українців: хто зможе зігрітися в опалювальний сезон

Джерело