На одній з ділянок поблизу кордону з Білоруссю в рамках навчання Сили оборони України вкотре відпрацювали порядок дій на випадок загострення ситуації. 

Про це повідомили на офіційному сайті МВС України.

Зазначається, що першими в бік державного рубежу висунулися резерви Державної прикордонної служби України, а невдовзі – Збройних Сил та Нацгвардії. Бійці та техніка відпрацьовували взаємодію під час переходу в оборону, дії із блокування визначеного району для недопущення просування військ агресора, виявлення диверсантів, коригувальників, інших ворожих елементів. 

Попередження Лукашенку: українські військові підготувалися до можливого наступу з боку Білорусі (фото)

Учасники навчань тренувалися спільно виконувати завдання, як на позиціях та блокпостах, які були облаштовані завчасно, так і займати оборону, розгортати контрольні пости на визначеній ділянці."Всі підрозділи мають бути одним міцним кулаком, щоб наша держава залишилась нашою державою, зміцніла, давала відсіч будь-якому агресору, звідки б він не прийшов", - наголосив заступник начальника прикордонного загону полковник Олександр Середа.

Він зауважив, що враховуючи події 24 лютого на ділянці Чернігівського загону, це особливо актуально для кордону з Білоруссю.

Нагадаємо, що білоруський диктатор Олександр Лукашенко висловив готовність допомагати окупантам, але свою армію кидати в бій не квапиться.

Читайте також:

Біля кордонів України перебуває до семи батальйонно-тактичних груп Білорусі - Наєв

Буде загроза - знищуватимемо: Данілов відреагував на потенційний наступ з території Білорусі

Відкриття другого фронту з боку Білорусі: експерт розповів про ймовірний план Путіна і оцінив ризики

Джерело