Російські солдати, що воюють проти України, цілком серйозно бояться зірок голлівудських бойовиків.

Відповідне перехоплення оприлюднило увечері 30 вересня радник Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "Фейгін LIVE".

За його словами, у перехоплення потрапила реакція російських військовослужбовців на новину про подання Україною заявки на прискорений вступ до НАТО. Декого це кинуло в паніку.

Окупанти вважають, що проти них можуть воювати Шварценеггер та Вілліс:

Мовою орігіналу:

"Я знаешь, чего боюсь, б**дь? (...) Хоть бы амери**сы (американцы - ред.) не догадались, бл**дь, не собрали опять этих вояк: Сталлоне, б**дь, Арнольда (Шварценеггера - ред.), нах**, этого орешка крепкого (Брюса Уиллиса - ред.), б**дь, кого там еще… Е**ный в рот, сейчас додумаются собрать! То нам точно пи**а (кінець - ред.)… Я не знаю, Майкл Дуглас вроде в России тут. Не знаю, может, хоть он за нас пойдет. Еще шанс какой-то будет", - говорив у перехопленні російський вояка.

Окупанти вважають, що проти них можуть воювати Шварценеггер та Вілліс:

Арестович, коментуючи перехоплення, висловив упевненість, що у вищому керівництві Росії перебувають люди з аналогічними страхами та рівнем розумового розвитку.

"Ось воно геополітичне мислення… За деякими даними, це один із членів Ради Федерації спілкувався з іншим членом Ради Федерації. А ми перехопили. За всіма рішеннями, які вони приймають, зрозуміло, що там такий рівень мислення", - пожартував представник ВП.

Також Зеленський роз'яснив ситуацію щодо гарантій безпеки Україні перед вступом до НАТО.

Відзначимо, Україна де-факто стала визнана частиною Заходу.

Джерело