До Тернополя приїхав Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук. Предстоятель УГКЦ очолив Божественну Літургію в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці з нагоди 25-річчя відновлення діяльності тернопільського осередку товариства українських студентів-католиків “Обнова”.

В Українському домі "Перемога" Глава УГКЦ Святослав Шевчук взяв участь у конференції на тему "Яке наше завтра?" Він, зокрема, закликав молодь будувати майбутнє на основі християнської моралі та наполегливо працювати задля перемоги України.

"Спочатку я вірив у перемогу, тепер я знаю, що вона буде. Наші знання ми мусимо втілити у конкретні справи. Тому що народ рухається, як казав митрополит Шептицький, не галасливими якимись заявами чи гаслами, а щоденною муравлиною працею. До тої щоденної муравлиної праці й покликав у "Обнові" митрополит Андрей Шептицький. Наша молодь є і глибоко віруючою, і шукає Бога, ніколи не задовільняється тим, що про Бога вона довідалася. І це дуже правильний рух".

Очолив літургію та взяв участь у конференції: в Тернополі перебуває Глава УГКЦ Святослав Шевчук

На конференцію "Яке наше завтра?", яка відбулася в Українському домі "Перемога", прийшли студенти-католики Тернопільського осередку товариства "Обнова". Голова цього товариства Соломія Костенко сказала, що під час заходу звучали доповіді на різні теми.

"Приїхали до нас викладачі з Українського католицького університету, обновляни. Зараз, у період війни, молодь зневірилася, вона не знає, що робити? Тому тема нашої конференції – яке наше завтра? Щоби трошки направити молодь, як кажуть, у правильне русло".

Блаженніший Святослав перебуватиме в Тернополі впродовж двох днів. У неділю, 2 жовтня, глава УГКЦ очолить Божественну Літургію у храмі святого Йосафата.

Читайте також

У Тернополі митрополит Епіфаній заклав капсулу в будівництво собору

Джерело