Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами близько сотні представників навчальних закладів з нагоди Дня працівників освіти, яке відзначають в Україні щорічно у першу неділю жовтня. Серед них є й педагоги із Хмельницької області.

Згідно з указом президента України від 30 вересня 2022 року, за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання “Заслужений вчитель України”:

Іванюсько Майї Юріївні — учительці Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, Пристай Людмилі Йосипівні — учительці Кам’янець-Подільського ліцею, Старому Віктору Петровичу — директорові опорного закладу освіти «Грицівський ліцей» Грицівської селищної ради Шепетівського району.

Також медаллю “За працю і звитягу” нагороджено:

Чотирьох освітян з Хмельниччини президент відзначив державними нагородами Попика Андрія Васильовича — керівника клубу «Алгоритм» товариства «Зетім», м.Хмельницький.

Вихованці Андрія Попика - Дарина Карпенко та Влад Денисюк, які цьогоріч стали призерами міжнародної олімпіади з інформатики та були неодноразовими переможцями міжнародних учнівських олімпіад, також нагороджені Володимиром Зеленським сертифікатами на отримання "президентської" премії.

Читайте також Навчає української по-новому. Історія вчительки з Хмельницького Вчителі ярмаркували: у школі в Хмельницькому провели ярмарок та зібрали 18 тисяч для ЗСУ Чому в одній із громад Хмельниччини, маючи укриття в школах, навчаються онлайн Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело