У Хмельницькому розпочали будівництво нової свердловини на водонасосній станції-10. Воно проводиться комунальним підприємством "Хмельницькводоканал" в рамках виконання проєкту будівництва другої черги Чернелівського водогону.

Про це повідомляють Хмельницькій міській раді.

"Проводиться роторне буріння свердловин із прямою промивкою установками з дизельним двигуном глибиною буріння до 60 м. Так МКП "Хмельницькводоканал" послідовно продовжує удосконалювати систему водопостачання міста, приділяючи головну увагу поліпшенню якості води та надійності водопостачання обласного центру", - йдеться у повідомленні.

У Хмельницькому на Чернелівському водогоні будують нову свердловину

За інформацією міськради, вартість виконання робіт складає 2 мільйони 491 тисячу гривень. Їх проводить хмельницька компанія "Будівельний Альянс Груп".

"В Україні понад 80% водоканалів беруть воду з річок чи водосховищ. Натомість усю воду, що потрапляє до осель хмельничан, добувають із артезіанських свердловин", - зазначають у Хмельницькій міській раді.

Читайте також В одній з громад Хмельниччини попередили про можливе зростання тарифів на воду Автобуси придбали, а водіїв – немає. Що робитимуть у Хмельницькому «Електротрансі» Місто на Хмельниччині увійшло до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело