Майстер-клас із живопису кавою відбувся у Сумській обласній науковій бібліотеці. Його тема: кава і книги. Завдання для учасників – намалювати малюнок за допомогою розчинної кави.

Спочатку учасники намічали обриси малюнка олівцем. Потім переходили до етапу малювання кавою.

"Дуже цікаво. Я завжди любив малювати, ще з дитинства. І це, як кажуть, нова техніка", — говорить учасник майстер-класу Леонід Вікторович.

Майстер-клас із живопису кавою влаштували у Сумах

Про свої враження та результати говорить учасниця заходу Катерина: "Мені дуже подобається, що влаштували такий захід, щоб люди могли побачити світ мистецтва, помалювати. Я вважаю, що в мене виходить, не знаю, найголовніше – як я бачу, тому що я — художник, я так бачу".

"Цей майстер-клас зацікавив, бо дуже полюбляю каву. Тут аромат присутній. І взагалі, це дуже завжди цікаво", — каже Наталя.

Чому обрала темою майстер-класу каву і книги, розповіла співорганізаторка Ольга Шевченко.

"Ми вирішили пов’язати каву, книги. Думаю, це дуже вдало, по-осінньому. Особисто в мене відразу йде асоціація кави, книжок, осіннього якогось теплого дня, як сьогодні, — достатньо тепло. Тому, думаю, це дуже вдале поєднання. І загалом ця атмосфера, мені здається, дуже надихає створювати саме такі малюнки", — зазначила вона.

Майстер-клас із малювання кавою присвятили Всеукраїнському дню бібліотек та Міжнародному дню кави.

Авторка — Ірина Касьяненко

Читайте також Глухівському міському краєзнавчому музею на Сумщині виповнилося 120 років: його історія та найдавніші експонати. "Глядачі побачать результат творчого тандему". Театр ім. Щепкіна у Сумах готується до відкриття нового сезону. У Сумах відбулася акція до Всеукраїнського дня бібліотек.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело