Легендарна українська телеведуча та журналістка Марічка Падалко поділилася важливими новинами у соцмережі. Вона показала несамовиті кадри і поділилася важливими подіями за останні дні.

Цю публікацію Марічка Падалко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

«Трагедія у Дніпрі – російська ракета вночі вбила родину – бабусю, маму та двох її дітей – 9-річну дівчинку і 8-річного хлопчика. Вцілів тільки пес (фото 2). Їхній батько сьогодні приїхав до Дніпра з-під Лимана, де воює в лавах ЗСУ. Ввечері російські війська завдали удару по Миколаєву – влучили по житловому мікрорайону, коли люди поверталися з роботи (відео 3)», - повідомляє українська журналістка.

Марічка Падалко показала, як 8-річна українка змусила плакати всю Іспанію:

Марічка Падалко показала, як 8-річна українка змусила плакати всю Іспанію:

Окрім цього, Марічка розповіла про те, що один із американських журналів оприлюднив стратегію про те, як відновлюватиметься Україна після війни.

Також у публікації журналістки можна побачити зворушливий виступ 8-річної українки на популярному шоу талантів в Іспанії.

«Американський журнал Washington Examiner розмістив статтю і обкладинку про стратегію відновлення України «після поразки Путіна» (фото 10) 8-річна Злата Хоменко розчулила своїм танцем і зверненням суддів проекту «Іспанія має талант» (відео 1- посилання на її виступ дивіться в сторіз)»

Джерело