Михайло Подоляк радник Офісу президента прокоментував "котел", що утворився навколо Лиману та нагадав росіянам про Іловайську трагедію.
Представник Офісу президента зазначив, що вісім років минуло і у той час українська влада просила вивести людей з котла без зброї, проте домовленості буди порушені. Свій коментар Подоляк розмістив у Twitter.

8 років тому російські військові оточили наші війська під Іловайськом. Тоді наші хлопці погодилися вийти без зброї. Але Росія порушила слово - колону розстріляли. Сьогодні просити про вихід із Лиманського котла доведеться РФ. Якщо, звісно, тим, хто бенкетує в Кремлі, є діло до своїх солдатів, - пише Подоляк.
У мережі повідомляють, що російські окупанти в районі Лиману намагаються втекти польовими дорогами, але українська артилерія дістає зараз будь-яку ворожу колону.
У коментарях під дописом Михайла Подоляка зазначають, що в істерію від процесу "відновлення історичної єдності" котли не вписуються. Тому навряд чи росія перейматиметься якимись солдатами, які потрапили до м'ясорубки.
8 лет назад росвоенные окружили наши войска под Иловайском. Тогда наши парни согласились выйти без оружия. Но Россия нарушила слово – колонну расстреляли. Сегодня просить о выходе из Лиманского котла придется Рф. Если, конечно, банкетирующим в Кремле есть дело до своих солдат.
— Михайло Подоляк (@Podolyak_M) September 30, 2022