126 тисяч гривень для захисників зібрали у Вінниці на благодійному ярмарку. Зорганізували такий до Дня вчителя школярі, батьки та вчителі ліцею №26 ім. героя України Дмитра Майбороди. Смаколики, поробки та інші лоти продавали, аби зібрати кошти на придбання блоків швидкісної зарядки для ЗСУ.

Початкова, середня та старша школа – а це 55 класів підготували свої ятки для благодійного осіннього ярмарку. Розповідає директорка ліцею Сніжана Осипчук. Гроші збирають для калинівських нацгвардійців. Хочуть придбати акумулятори Bandera Power.

"Плануємо купити дві швидкісних батареї для швидкісної зарядки – “Бандера”. Їх виготовляють на Вінницькому підприємстві “Промавтоматика” і ми знаємо, що хлопцям вони дуже потрібні. Для ЗСУ ця компанія робить знижку і коштують вони близько 30 тисяч гривень", – каже Сніжана Осипчук.

Смаколики та поробки: у Вінниці провели благодійний ярмарок

Артемій Лопацюк навчається у 5 класі. Розповідає, хоче допомогти нашим захисникам.

"Я купив собі вафлю за 17 гривень і желе. Якщо кошти у нас залишаться, то ми також передамо їх на частину. Якщо коштів не вистачить, то в нас знайдуться охочі, які цю суму додадуть", – каже Артем Лопацюк.

Тривав ярмарок весь день.

Читайте також

"Люди надіслали більше, ніж було необхідно". На передову передали дрон "Вінницький месник"

Джерело