Вінницький обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни із комунальної власності передали у власність держави – Міністерству оборони. Таке рішення на сесії 30 вересня підтримали депутати обласної ради.

За словами голови облради Вячеслава Соколового, проєкт рішення внесли за поданням Міністерства оборони України та управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

На баланс держави передаються також земельні ділянки, які належать шпиталю, рухоме й нерухоме майно та інші необоротні матеріальні активи.

Вінницький обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни передали у власність держави

Як розповів Суспільному у телефонній розмові директор госпіталю Валерій Бабійчук, заклад надавав і надає медичну допомогу ветеранам війни, учасникам АТО, афганцям і військовослужбовцям.

"На сьогоднішній день це хороший госпіталь, хороша матеріальна база, все готове для реабілітації. У нас це все є. Раз таке рішення прийняла наша рада, то я не можу оскаржити це рішення. Буде змінено керівництво. Нове керівництво буде військової частини. Обіцяють, що працівників це не торкнеться", – каже Валерій Бабійчук.

Читайте також Вінницьку клінічну багатопрофільну лікарню реорганізують У Вінницькій облраді скоротили штат

Джерело