Телеведуча та акторка Дар'я Трегубова показала, як нерадо зустрічаються жителів РФ у Тбілісі. В одній з кав’ярень Тбілісі вигадали оригінальний спосіб підколоти жителів країни-агресорки. Про це акторка розповіла в соцмережі. Телеведуча показала, який сюрприз чекає на росіян у грузинському кафе.

Так, у чеку грузини вписали красномовне звернення до жителів країни-агресорки, в якому дали чітко зрозуміти, що Україна дасть їм гідний відсіч. «Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі. Стали вам поперек горла москалі їб#чі», – надруковано у чеку.

Щоправда, росіяни не оцінили такий допис Даші та почали скаржитися, через що Інстаграм видалив допис Трегубової. «Убогим окупантам тільки й лишається, що скаржитися на наші сторіз», – підсумувала акторка.

Даша Трегубова показала, які сюрпризи підготували для росіян у грузинських кав’ярнях
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Даша Трегубова (@dasha.tregubova)

Пізніше Трегубова опублікувала допис, який гарно характеризує ситуацію, яка склалася: «У 24 роки я стала головною редакторкою одного невеличкого телеканалу. На зустрічі керівництво запропонувало мені очолити і запустити (власне, створити фактично з нуля) на технічній базі великого – маленький канал, на якому окрім куплених проектів та серіалів має бути достатньо годин власного контенту. До цього канал до запуску готували продюсер з продюсеркою, але їхньою роботою керівництво було незадоволене. Тому мені було запроповано набрати творчу, режисерську та журналістську команду. А з попередньою командою попрощатися. І от у нас з’являється чудова головна режисерка і кілька прекрасних журналістів. Але продюсерка (назвемо її Г.) в момент, коли я з нею прощаюся, починає голосно ридати, каже, що для неї ця робота єдиний шанс. І що я маю лишити її на посаді».

«Знаєте, що вона робила протягом року? – продовжує Трегубова. – Збирала на мене компромат: записувала на диктофон розмови, ходила «стукати» керівництву на все, що завгодно, лила за спиною купи бруду. А коли за рік я стала ведучою одного з найбільших каналів України – вона лишилася керувати маленьким каналом. І, за словами моїх журналістів, збирала їх на нараду і при них читала статті про мене у пресі, поливаючи жовчю кожен рядок. Мораль: країни, які масово приймають нинішню «вересневу» хвилю росіян мають бути напоготові. Більшість з них ллє крокодилові сльози і зриває «зетки» та георгіївські стрічки з автівок на кордонах, рятуючи свою дупу, але продовжують нести їх у серці. І обов’язково скористаються нагодою «віддячити» пізніше».

Джерело