28 вересня біля Свято-Успенського собору у Полтаві попрощалися із воїнами, які полягли під час оборони України. За словами рідних, друзів та знайомих, бійці оберігали свої сім’ї та мали плани на майбутнє. Усі четверо військових загинули на Донеччині, повідомив Суспільному речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

"Мій тато, Коба Віталій Васильович, загинув, захищаючи нашу Батьківщину. Він прожив життя гідної людини, достойно. Він був вірний своїй сім’ї, своїй країні. Проявивши стійкість та мужність, загинув, але він назавжди у наших серцях. І він назавжди як янгол-охоронець буде оберігати нашу сім’ю і нашу країну", - каже донька Віталія Коби Крістіна Коба.

Біля труни полеглого захисника Віталія Коби, зокрема, його доньки та мати. 46-річний солдат загинув 21 вересня у місті Сіверськ Донецької області. Чоловік проживав у селі Полузір’я Мачухівської громади, де його і поховали.

«Він був вірний своїй сім’ї, своїй країні»: у Полтаві попрощалися із чотирма полеглими воїнами

"Коли він пішов воювати, то він завжди дзвонив, казав: «Нічого, приїду, будемо їздити на автомобілі тебе вчити. Будемо гуляти. Ніколи тебе не покину». Дуже-дуже любив. Мені завжди казали, що я його копія, що я найменша його улюблениця", - говорить донька Віталія Коби Юлія Коба.

Крім Віталія біля Свято-Успенського собору у Полтаві 28 вересня прощалися із ще трьома воїнами.

Дружина та інші рідні зібралися біля домовини Андрія Ситника з Диканьки. 28-річний солдат потрапив під артобстріл поблизу Яцьківки, що у Донецькій області. Сталося це 20 вересня.

"Хороша людина. Троє дітей. Двоє є, а третє буде скоро. Він пішов добровольцем. Він пішов в оборону записався, а потім призвали його", - розповідає родичка Андрія Ситника Еріка Галушка.

Того ж дня і у тому ж місці загинув 29-річний Іван Арєф’єв. Попрощатися з бійцем прийшли колеги його дружини. Обоє воїнів були солдатами. Поховали їх у Диканській громаді.

"Він завжди приходив з квітами. Щоразу зустрічав її з роботи з квітами. Це найдобріша людина. Він господар, він справжній чоловік. У них таке кохання було, що не передати просто", - каже колега дружини Івана Арєф’єва Тамара Винник.

Сергія Кузнєцова, який проживав у Полтаві, мобілізували 10 березня. 54-річний воїн був сержантом. Він поліг 13 вересня біля Опитного на Донеччині.

"Я з ним востаннє розмовляла по телефону у серпні, мабуть. Про війні він нічого ніколи не говорив. Був завжди оптимістично налаштований. Повернуся, відсвяткуємо нашу перемогу, усе буде добре", - пригадує знайома Сергія Кузнєцова Світлана Карпюк.

Воїна поховали на Затуринському кладовищі біля Полтави.

Джерело