На КПП "Вилок", який розташований на кордоні з Угорщиною, двоє чоловіків намагалися виїхати з України за підробленими документами. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Facebook.

У першому випадку, 32-річний чоловік надав прикордонникам довідку про проходження військово-лікарської комісії.

"Під час поглибленого вивчення довідки прикордонники з’ясували, що вказаний у ній територіальний центр комплектування не видавав документи на ім’я українця, який намагався перетнути кордон", — йдеться у повідомленні прикордонників.

Двоє чоловіків на Закарпатті намагалися потрапити до Угорщини за підробленими довідками

У другому випадку 50-річний чоловік спробував перетнути кордон з підробленими документами.

"Українець намагався потрапити до Угорщини скориставшись послугами "аферистів", які за 2000 доларів пообіцяли йому забезпечити безперешкодний перетин кордону шляхом проставляння відміток про прийняття на консульський облік та постійне проживання в одній з країн ЄС", — повідомили у ДПСУ.

Прикордонники повідомили поліцію про ознаки підроблених документів. За це порушення може загрожувати штраф розміром до 850 грн, або арешт терміном до шести місяців.

За даними прикордонників Мукачівського загону, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну службовці виявили 423 випадки використання підроблених документів на кордоні.

Читайте також: "Референдуми" як кінець переговорів з Москвою, інструкція на випадок ядерного удару. 217-й день війни. Онлайн; За добу Росія втратила у війні з Україною 400 військових і літак — Генштаб; В армію РФ почали прибувати непідготовлені мобілізовані — Генштаб;

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело