Відомий український виконавець Макс Барських (справжнє ім'я Микола Бортник) після довгих років роботи в рф відразу заявив про свою громадянську позицію і зараз захищає рідну країну в лавах ЗСУ, не боячись російських окупантів. Таким вчинком він завоював повагу багатьох шанувальників та зірок.

Макс Барських родом із міста Херсона, яке дуже сильно постраждало через окупацію. У пам'яті він зберіг лише найкращі спогади про своє дитинство, проведене там, проте сьогодні діти звідти запам'ятають зовсім інше.

Макс Барських хоче повернути дитинство маленьким землякам із Херсона, які пережили окупацію:

Макс Барських хоче повернути дитинство маленьким землякам із Херсона, які пережили окупацію:

Багато хто бачив жахливі речі, евакуювався під обстрілами, залишав рідні будинки, школу та друзів. Деякі досі залишаються у небезпеці.

"Ми - дорослі - сьогодні повинні зробити все, щоб повернути українським дітям їхнє дитинство", - зазначив Макс Барських.

Щоб підтримати своїх маленьких земляків, артист долучився до благодійного телемарафону "Для дітей заради майбутнього". Він закликав інших українців підтримати проект, скинути донат і залишив ревізити.

У публікації він також поділився зворушливими фотографіями із сімейного архіву.

Раніше ми писали про те, що Макс Барських згадав своє коріння і поділився кадрами із сімейного фотоальбому: "Дитинство минуло"

Джерело