У державі-агресорці РФ триває мобілізація, оголошена кремлівським диктатором Володимиром Путіним 21 вересня. Попри заяви влади, вояків набирають не серед досвідчених, а як пощастить і не особливо приглядаючись до майбутнього гарматного м'яса. Тож ентузіазму серед мобілізованих росіян із приводу перспективи йти на війну стає все менше. Зокрема, на відео, яке оприлюднив журналіст Юрій Бутусов, офіцер росармії розказує, що має букет проблем зі здоров'ям, однак його «висмикнули з відпустки і призначили командувати полком, який я навіть не формував».

За словами офіцера, хвороби та травми, такі як грижі, пластини в голові тощо, не є причиною не служити.

«Я не знаю, чи з вами піду на завдання. Нічого не знаю... Чим будемо забезпечені – теж не знаю... У мене теж грижі, коліна, напівсліпий... Живу на пігулках і на блокадах», – «мотивуюче» виступав офіцера перед мобілізованими.  

«Грыжи, колени, полуслепой». Промова офіцера РФ перед вояками насмішила мережу (відео) 

Також зазначимо, що раніше у мережі з'явилося відео, на якому інструкторка радить солдатам, яких відправляють на війну в Україні, запасатися прокладками, тампонами та спальниками.

Тим часом у РФ вирішили проблему з забезпеченням зимовою формою своїх вояків. Російських мобілізованих, які прибувають до військкомату, ставлять перед фактом: вони мусять самі собі придбати зимовий одяг.

При цьому президент країни-агресорки Володимир Путін навряд чи подолає фундаментальні проблеми, намагаючись мобілізувати велику кількість росіян для продовження війни в Україні. 

Джерело