Українці матимуть змогу отримати безкоштовні дрова для обігріву в зимовий період. Про це повідомили у Міністерстві реінтеграції з посиланням на рішення уряду.

Українці отримають безкоштовні дрова для обігріву: хто може розраховувати на допомогу влади
У прес-службі відомства повідомили, що на допомогу можуть розраховувати мешканці територій, що прилягають до зон бойових дій. Українська влада планує забезпечити людей безкоштовними дровами, щоб усі сім’ї могли зігріти свої будинки протягом осінньо-зимового періоду.
Йдеться про громадян, які проживають у Донецькій, Миколаївській, Запорізькій, Харківській, Сумській, Херсонській, Чернігівській та Дніпропетровській областях.
Зазначено, що військовим адміністраціям компенсують витрати на закупівлю та доставку дров через перерозподіл субвенцій із держбюджету. Ця ініціатива Мінреінтеграції сьогодні отримала підтримку уряду. Видано розпорядження про перерозподіл коштів та схвалення відповідних розрахунків.
Субвенції планують розподіляти пропорційно за пропозиціями, наданими обласними військовими адміністраціями. На реалізацію зазначених завдань буде спрямовано 562,5 млн грн.

Джерело