Український актор Артур Логай грав у серіалах "Моя улюблена страшко", "Київ вдень та вночі" та інших картинах, а ще переміг у шоу "Танці зі зірками". Наразі артист підтримує рідну країну під час війни та розвиває блог у Instagram, за яким стежить близько 140 тисяч людей.

В інтерв'ю шоу "ЖВЛ" Артур Логай розповів про спроби виїхати з Києва з сім'єю через вторгнення рф, про перехід на рідну мову та батька в окупації.

Переможець

Переможець

Артур Логай зізнався, що повністю перейшов із дружиною на українську мову, навіть у побуті, а трирічний син Лев бере з них приклад. Його якраз і рятувала пара, коли росія розпочала повномасштабну війну. Першого дня вони намагалися виїхати з Києва, але скрізь були дикі затори та паніка. Тож ненадовго залишилися.

"Я не будут тут грати героя. Чесно, якби 24 лютого машина була під будинком, то десь о 05:05 ми були б у Житомирі. Я віддав машину в ремонт. Сидимо, чекаємо на новини ", - розповів Артур про перші дні війни.

На початку березня Логай із дружиною та сином перебрався на Західну Україну, а потім потягли за собою і близьких людей. Батько та бабуся артиста залишалися весь цей час в окупованому Запоріжжі.

"Бабуся там одна залишилася. Тато спочатку сам людей вивозив. Посидів, посидів і теж виїхав", - повідомив Логай.

Раніше ми писали про те, що переможець "Танці зі зірками" Артур Логай передбачав очевидне майбутнє Юрія Бардаша, який втік до росії: "Пакет брати будете?"

Джерело