Те, що влаштувала країна-агресорка, не можна назвати навіть імітацією референдумів

Володимир Зеленський прокоментував т. зв. "референдуми", які росія влаштувала на тимчасово окупованих територіях України. У традиційному зверненні 27 вересня він закликав світ збільшити допомогу Україні на тлі злочинів кремля. Президент наголосив, що жодні псевдоголосування нічого не змінять для Києва, адже Україна визнає статут ООН.

Жодні

На тлі оголошення "результатів референдумів" Україна скликала засідання Ради безпеки ООН.

"Будь-які злочинні дії росії нічого не змінять для України. Ми визнаємо статут ООН, ми визнаємо базові принципи співжиття народів і ми діятимемо й надалі для того, щоб захистити нормальне життя в Україні, Європі та світі", – заявив він.

Зеленський наголосив, що своїми діями росія просто добиває статут ООН.

"Я закликав членів Радбезу зупинити того одного, хто ставить себе проти всіх у світі. Це можливо. Можливо саме зараз, коли остаточні руйнівні кроки ще поки не зроблені", – заявив глава держави.

І додав, що реалізація росією "кримського сценарію" щодо інших тимчасово окупованих територій України означатиме, що з путіним уже нема про що говорити.

За словами Зеленського, те, що влаштувала країна-агресорка на окупованих територіях, не можна назвати навіть імітацією референдумів. Адже результати були відомі всім і давно. Для цього не треба було навіть розвідки.

"Погоджені цифри для цього фарсу були вкинуті в засоби масової інформації. росія навіть не ховається", – зазначив політик.

Відповіддю на такі дії російського диктатора має стати ще більша підтримка України. Зеленський подякував партнерам за оборонну, фінансову та санкційну допомогу.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело