Нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар, який виїхав перед початком повномасштабного російського вторгнення, збільшив свої статки на 56 мільйонів гривень. Про це йдеться в журналістському розслідуванні bihus.info.

За інформацією журналістів-розслідувачів нардеп від ОПЗЖ Вадим Столар, який перед повномасштабним російським вторгненням переїхав до Ніцци, продовжує отримувати мільйони гривень завдяки українцям.

«Фірми Столара що займаються здачею нерухомості продовжують приносити йому мільйони. Для прикладу, тільки компанія «Передові технології плюс», яка здає в оренду приміщення у «Парусі» після початку повномасштабного вторгнення і до вересня отримала за здачу майна понад 56 мільйонів гривень», – йдеться в сюжеті.

Нардеп з батальйону «Монако» Столар за війну значно збільшив свої статки, – розслідування

Згідно з даними журналістів-розслідувачів, у Монако родина народного депутата від забороненої партії ОПЗЖ Григорія Суркіса кілька років поспіль орендує апартаменти у п'ятизірковому готелі Monte-Carlo Bay. Коштує річна оренда таких апартаментів у Monte-Carlo Bay приблизно €2 млн.

Також у Ніцці журналісти розшукали нардепа від забороненої партії ОПЗЖ Вадима Столара. Нардеп та столичний забудовник мешкає в особняку на Лазурному узбережжі Сен-Жан-Кап-Ферра. 

Джерело