На Львівщині провели чемпіонат України з літнього біатлону. Зазвичай біатлоністи змагаються 4 дні. Проте через ситуацію в країні змагання скоротили до двох днів. 26 та 27 вересня відбулися спринти та гонки переслідування у чоловічої та жіночої команд. Про те, як це було, дізнавалося Суспільне.

Сьогодні, 27 вересня, в підсумковий день змагань біатлоністи вийшли на трасу позмагатись у гонці переслідування.

Серед чоловіків першим став Антон Дудченко, другим — капітан Дмитро Підручний. Обидва на стрільбі припустились двох промахів.

На Львівщині провели чемпіонат України з літнього біатлону: що відомо

"Сьогодні були мої дві помилки, ці два промахи. Тут ні погода, нічого не вплинуло. Можливо, десь хотів швидше стріляти. Гнався за хлопцями", — каже Антон Дудченко.

"Особисто я пропустив перші три місяці війни повністю підготовку і трішки пізнувато почав тренуватися. Я приєднався до команди останнім і це деколи дається взнаки, на змаганнях відчувається", — каже капітан команди з біатлону Дмитро Підручний.

На чемпіонат із основного складу жіночої команди не приїхали Юлія Джима та Олена Білосюк. В жінок боротьба за "золото" чемпіонату відбувалась на останньому колі. Дар’я Блашко попри відставання на старті понад хвилину змогла випередити Анастасію Меркушину.

"Гонка склалась непогано. Можливо, потрібно було трішки більше концентруватись на стрільбі, але вже як є. Взагалі провели такий дуже інтенсивний збір, ми до нього спеціально не готувались", — каже біатлоністка Дар'я Блашко.

Після чемпіонату України і жіноча, і чоловіча команди вирушають за кордон готуватись до зимового біатлонного сезону.

"В жовтні їдемо тренуватись на сніг в Австрію, а потім в листопаді вже перед стартом сезону будемо готуватись в Норвегії. Потрібно нам щось робити перед стартом сезону зі стабільністю у стрільбі, але щодо фізичного стану, то команда дуже в хорошому стані", — каже старший тренер чоловічої команди з біатлону Юрай Санітра.

Читайте також: " Виникли проблеми". Чому чемпіонат України з літнього біатлону пропускають лідерки жіночої збірної: пояснення тренера

Джерело