У неділю, 25 вересня громада села Тязів провела ярмарок підтримки військовослужбовців Збройних сил України, під час якого спільними зусиллями вдалося зібрати на допомогу українській армії 110 000 грн.

Розпочався захід із виконання Державного Гімну. На вдале проведення дійства присутніх благословив настоятель храму Архистратига Михаїла с. Тязів о. Дмитро Кубацький. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв, які загинули на передовій, захищаючи українські землі від російського агресора, йдеться на сайті громади.

Аби на ярмарку всім було цікаво, захід супроводжувала концертна програма з українськими патріотичними і військовими піснями за участю місцевих колективів і артистів, учасників художньої самодіяльності Будинку культури с. Тязів.

А поки артисти-аматори дарували присутнім свої виступи з імпровізованої сцени, на столиках для торгів продавці пропонували відвідувачам найрізноманітніший асортимент. Діти, батьки й учителі, місцеві ґазди і ґаздині активно припрошували гостей придбати смаколики, солодкі напої, гарячий глінтвейн, вироби та прикраси хенд-мейд, сувеніри, картини, одяг, книги, мед, воскові свічі, рослини тощо.

У ході концерту було нагороджено учасників конкурсу “Моє село для мене найдорожче”, який попередньо організувала місцева активістка та вчителька Ірина Садула з нагоди особливо поважної для Тязева дати – 800-річчя від дня заснування населеного пункту. Усі роботи учасників конкурсу буде передано військовослужбовцям із с. Тязів, котрі захищають наші землі на передовій

У перервах між виступами зі сцени відбувався благодійний аукціон, на якому “йшли з-під молотка” живописні й вишивані картини, патріотичний одяг та інші речі.

У підсумку благочинного ярмарку вдалося зібрати 110 000 грн., які будуть використані для потреб Збройних сил України.

У Ямницькій громаді на благодійному ярмарку зібрали 110 тисяч гривень для військових. ФОТО У Ямницькій громаді на благодійному ярмарку зібрали 110 тисяч гривень для військових. ФОТО У Ямницькій громаді на благодійному ярмарку зібрали 110 тисяч гривень для військових. ФОТО У Ямницькій громаді на благодійному ярмарку зібрали 110 тисяч гривень для військових. ФОТО У Ямницькій громаді на благодійному ярмарку зібрали 110 тисяч гривень для військових. ФОТО У Ямницькій громаді на благодійному ярмарку зібрали 110 тисяч гривень для військових. ФОТО

Джерело