Синоптикиня Наталка Діденко прогнозує, що у вівторок 27 вересня, в Україну повернеться майже літня погода.

Згідно з її прогнозом у південній частині країни 27-го вересня очікується +20+26 градусів. У східних областях +18+21 градус. У центральних областях передбачається +15+20 градусів.  А у північних та західних областях повітря буде свіжішим, +12+16 градусів.

"Атмосферні фронти зумовлять завтра періодичні дощі в більшості областей України - тобто, дощ-прояснення-дощ-прояснення.", - додає синоптикиня.  Наталка Діденко

В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня

В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня

Стосовно столиці, то там 27 вересня очікується дощ та прохолодна погода з максимальною температурою повітря +13,+14 градусів. Синоптикиня обіцяє, що надалі у Києві буде тепліше, загалом тиждень відзначиться комфортною температурою повітря.

Згідно з її прогнозом навіть можна сподіватися на сонячні прояснення серед локальних дощів та красиве небо з неймовірно красивими осінніми хмарами та веселками.  

"До речі, про веселку. Це чи не найкрасивіше атмосферне явище вже записали у провісники чогось страшного й містичного. Ніт! Веселка - це віддзеркалення, заломлення сонячного світла у дощовій краплині. Подвійна веселка з'являється, коли сонячний промінь не один раз, а двічі відбивається від внутрішньої стінки краплини.", - пояснює вона. Наталка Діденко

Джерело