П'ятий президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в соцмережі розмістив відео, як дружина вітає його з днем народження. Подружжя з робочим візитом перебувало в Харкові, де в одній з книгарень Марина порадувала чоловіка збіркою новинок українських та зарубіжних авторів.

Треба сказати, що Порошенки добре знають українське книговидання і не пропустили мабуть жодного Книжкового Арсеналу, звідки кожного разу йшли з чималою кількістю придбаних книг. Розповідаючи чоловіку про харківську книгарню, куди привела за подарунком, Марина Порошенко відзначила, що в такий непростий час цей магазин ні разу не закривався і завжди має покупців: люди продовжують читати.

Марина Порошенко здивувала чоловіка подарунком з Харкова

Раніше «Глаком» писав, що Марина Порошенко нещодавно похизувалася вкрай незвичайним подарунком на річницю весілля. «За роки життя зі своїм чоловіком я отримала багато цікавих та незабутніх подарунків. Коханий завжди вмів мене приємно здивувати. Але цьогоріч, на річницю нашого весілля, він перевершив всі мої найсміливіші очікування. Це був лафет для перевезення військової техніки. Не впевнена чи десь у світі є ще одна жінка-власниця такого», – написала Марина.

«Сьогодні мій лафет, навантажений надзвичайно потрібними нашим захисникам вантажівками, вирушив від польського кордону до України, – додала Марина. – Вже за кілька днів ці автівки будуть передані нашим воїнам і допомагатимуть їм боронити Україну. А лафет поїде за черговою партією техніки. І так до нашої перемоги!».

Джерело