РФ планує «приєднати» окуповані території України 30 вересня – росЗМІ

РФ планує «приєднати» окуповані території України 30 вересня – росЗМІ

Тоді має відбутися чергове звернення путіна до народу.

З’явилася інформація, що росія може заявити про «приєднання» окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Це може відбутися 30 вересня, російські пропагандистські агентства ТАСС і РИА Новости повідомляють, що цього дня має відбутися чергове звернення путіна до людей цієї країни.

Законопроєкти про входження окупованих територій України до РФ можуть внести до Держдуми ввечері 28 вересня, повідомило джерело. Законопроєкти можуть розглянути на позачерговому засіданні 29 вересня.

РИА Новости повідомляє з посиланням на джерело в російському парламенті, що президент Росії Володимир Путін може виступити з посланням до Федеральних зборів 30 вересня.

Буде протокольний захід 30 вересня, — розповів співрозмовник агентства, зазначивши, що за рівнем його організації можна припустити присутність на ньому першої особи.

Джерело не виключило, що цього дня президент виступить із посланням до Федеральних зборів.

Нагадаємо, маріонетки Кремля на окупованих частинах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей заявили про проведення 23-27 вересня референдуму щодо приєднання до Росії.

В окупованих населених пунктах поруч з колаборантами, які розносили бюлетені, ходили озброєні окупанти.

Джерело