Відомий український пародист Юрій Великий обожнює пародіювати російських політиків, але цього разу вирішив уявити, як відбувається зустріч путіна та медведчука, після обміну.

На своїй сторінці в інстаграм, Юрій Великий розмістив чергове відео-пародію на зустріч знаменитих кумів. 

Український король пародії Юрій Великий з

Український король пародії Юрій Великий з

Великий зіграв переляканого медведчука, який дуже швидко говорив весь монолог, спочатку розмовляючи затинаючись з Оксаною, а потім з путіним. Себе ж він назвав "медвечучелом".

У марченко медведчук попросив, щоб та попросила президента Туреччини, щоб той знову домовився і відправив його назад в Україну. А коли "прийшов" путін, то сипав хохмами, розповідаючи як сидів у в'язниці, та обіцянками про те, що він нічого не сказав, та що віддасть усі гроші.

Український король пародії Юрій Великий з

Цього разу пародія вийшла дуже комічна, Юрій використав всю силу своєї харизми, та показав справжнє обличчя путінського блазня, який має виправдовуватися за провалену "спецоперацію".

У коментарях, Юрія називали генієм, а його роботу шедевром.

"Шедеврально!", "Шикарно як завжди", "Ви піднімаєте мені настрій в такий важкий час", "Смішно вийшло, це супер!", "Дякую, Юра, за хороший настрій! Посміялися від душі, медвечучело", - написали у коментарях.

Український король пародії Юрій Великий з

Джерело