Російський пропагандист Олександр Коц, який активно висвітлює події, пов’язані з війною Росії проти України, у своєму Telegram-каналі показав фото росіянки із сережками у вигляді українського герба – тризуба. Знімок був зроблений у російській Читі.

Фото авторства російського державного інформагентства, яке спантеличило Коца, було зняте у Читі біля одного з військкоматів. На знімку жінка з сережками у вигляді тризуба, тримаючи на руках маленьку дитину проводжає свого мобілізованого чоловіка.

«Не знаю, що й сказати. Проводи мобілізованих у військкомату у Читі. Фото «РИА-Новости», – написав пропагандист.

Російський пропагандист втратив дар мови через тризуб на фото із РФ Російський пропагандист втратив дар мови через тризуб на фото із РФРосійський пропагандист втратив дар мови через тризуб на фото із РФРосійський пропагандист втратив дар мови через тризуб на фото із РФ

Водночас варто зауважити, що поява таких сережок у росіянки з Чити може свідчити не так про підтримку України, як бути і результатом мародерства російських окупантів в України. Користувачі соцмереж припускають, що сережки жінка отримала у подарунок або купила у російських військових, які брали участь у війні проти України.

Джерело