Влада Ірану всіма силами намагається придушити масові заворушення, спричинені смертю 22-річної Махси Аміні. Дівчина померла через жорстоке затримання "поліції звичаїв" за те, що нібито неправильно носила хіджаб.

Демонстрантам загрожують репресіями, а Захід називає події найбільшим викликом для політичного ісламу за останні роки. Незважаючи на те, що диктатор рф путін дуже розраховує на підтримку Ірану, йому самому потрібна допомога. 

Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста

Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста

Нещодавно протестувальники захопили вулиці Тегерана. Щоб привернути увагу до катастрофи, вони палять машини, б'ють поліцію, яка втратила контроль над столицею.

Перші акції розпочалися 16 вересня, у день смерті дівчини. З того часу протести охопили десятки міст. Їхні учасники будують на вулицях барикади та скандують "Смерть диктатору" та "Жінка, життя, свобода". Простий народ хоче скинути владу, а поліція у відповідь розганяє простести з особливою жорстокістю — загинули десятки людей, сотні поранено.

Є інформація, що близько 200 жінок, які були заарештовані за участь у протестах, були доставлені з Тегерана до в'язниці міста Гарчак. До цього вони дві доби провели під вартою, де їх жорстоко били.

Після початку протестів влада Ірану стала обмежувати доступ до інтернету, а пізніше і зовсім відключила його. 

Раніше ми писали про те, що Путіна через війну в Україні кинули всі союзники: Китай вигідно і шикарно "матросить" росію

Джерело