російські ЗМІ стверджують, що українські військові нібито хочуть воювати на стороні росії

російські окупанти продовжують порушувати правила ведення війни та виставляти це напоказ. На цей раз вони вирішили примусти українських військових до участі у псевдореферендумі.

російські ЗМІ стверджують, що нібито 57 військових, які прописані у Донецькій області нібито взяли участь у так званому "референдумі".

Окупанти змушують українських військовополонених брати участь в псевдореферендумах

Також окупаційні ЗМІ брешуть, що українські військові, які знаходяться в російському полоні в колонії в Оленівці Донецької області, нібито хочуть воювати на стороні росії та просять включити їх до складу батальйону імені Богдана Хмельницького.

Нагадаємо, Україна змогла повернути з російського полону низку захисників Маріуполя.

Як повідомляв 5.ua, Катерину Поліщук, більш відому як "Пташка" з "Азовсталі, визволили з російського полону.

Також, у рамках обміну полоненими до України повернулися командир полку "Азов" Денис "Редис" Прокопенко, Сергій "Волина" Волинський та Святослав "Калина" Паламар.

Нагадаємо, засуджених до страти в так званій "днр" трьох іноземних добровольців визволили – за сприяння Саудівської Аравії.

Як повідомляв 5.ua, Єрмак підтвердив інформацію, що українських військових було обміняно на кума путіна – віктора медведчука.

Також, п'ятеро командирів полку "Азов" перебуватимуть у Туреччині до кінця війни під протекцією Ердогана.

Нагадаємо, серед 215 українських захисників, яких шляхом обміну було визволено з російського полону, були воїни, що пережили влаштований росіянами теракт в Оленівці. 

Також, опубліковано список усіх визволених з полону оборонців.

Як повідомляв 5.ua, у ході обміну полоненими визволили і медика Мар'яну Мамонову, яка на 9 місяці вагітності.

Джерело