Стартував розіграш кубка Сумської області з футболу сезону 2022. Про це повідомляє "Суспільне|Суми".

Участь у турнірі цьогоріч беруть дев’ять команд. У матчі попереднього етапу турніру 24 вересня зустрілись "Віталія" з Чернечої Слободи Конотопського району та "Колос" з Василівки Роменського. Перемогу з рахунком 5:0 святкували футболісти з Конотопщини, які і вийшли у чвертьфінал кубкового турніру.

Також 24 вересня три матчі зіграні у чвертьфіналі кубка області. "Колос" з Северинівки та "Велетень" з Глухова в основний час матчу сильнішого не виявили (1:1), а у серії пенальті путівку у півфінал здобули глухівчани (3:1).

На Сумщини стартував розіграш кубку області з футболу

Охтирський "Нафтовик" з рахунком 3:1 переміг команду "Аграрник-Авангард" з Білопілля. Чвертьфінальний матч "Явір" (Краснопілля)—"Україна" (Токарі) завершився з рахунком 4:0 на користь команди з Токарів.

Останній учасник півфіналу визначиться у матчі "Віталії" і шосткинського "Колоса".