Британський розробник The Chinese Room переробив свою популярну гру для мобільних телефонів Apple Arcade у високій якості для популярної консолі Nintendo, і це гідний платформер.

Цю інформацію розмістили на порталі «DailyStar»

Розробник цього простого, але кумедного платформера вирішив випробувати мобільний телефон на популярній консолі Nintendo.

Нова кумедна мобільна гра

І хоча Little Orpheus, так би мовити, не змінює правила гри в жанрі, він є гідною невеликою дослідницькою грою з прекрасним оповідальним сюжетом.

На дворі 1962 і НАСА намагається відправити людину на Місяць.

Космонавта скидають у згаслий вулкан у його дослідній капсулі «Маленький Орфей», щоб дослідити центр Землі.

Нова кумедна мобільна гра

Він одразу зникає. І через три роки він з'являється, стверджуючи, що врятував світ.

Ви приєднуєтеся до гри, коли він переказує свою історію владі на допиті, і що відрізняє її від інших платформерів, то це безперервний коментар космічного асу під час гри.

У неї легко грати, і вам доведеться багато тікати від величезних динозаврів та монстрів, смикати за важелі та вирішувати прості головоломки, щоб перейти до наступного етапу.

На це приємно дивитись завдяки ремайстру для більшого ігрового процесу в телевізійному стилі.

Нова кумедна мобільна гра

Тепер гра може похвалитися текстурами високої роздільної здатності, новою анімацією, покращеною графікою та ефектами завдяки роботі розробника The Chinese Room.

І гра має бонусний дев'ятий епізод.

У ньому є справжня атмосфера Флеша Гордона, а гумор справді допомагає закріпити приземлення, коли доходить до розповіді.

Озвучка тріщить і змушує регулярно хихикати.

Джерело