Відомий український музикант, ексведучий відомого Travel-шоу "Орел і решка" Коля Серга посміявся з того, як активно росіяни рвуться в бій після оголошення мобілізації. Кумедний кадр він опублікував у сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram. 

Коля Серга - один із членів "Культурного десанту", який їздить за найгарячішими напрямками, щоб підтримати воїнів ЗСУ та підняти їхній бойовий дух. Водночас він не забуває піднімати настрій українців, радуючи новими публікаціями. 

Коля Серга посміявся з того, як росіяни

Коля Серга посміявся з того, як росіяни

Так, цього разу музикант вирішив висміяти реакцію росіян після того, як путін оголосив "часткову" мобілізацію. На платформах для оголошень в Росії відразу ж почали з'являтися пропозиції про "відстрочку" від служби. Охочим запропонували за помірну суму зламати руку, щоб "відкосити" від армії. 

Коля Серга посміявся з того, як росіяни

"Краще зламати собі руку, ніж життя, щоб не перетворився на салат із солдатів", - пожартував Коля Серга. 

Музикант зазначив, що це рішення – найкращий вихід для росіян, які не хочуть повернутися додому в пакеті.

Також наш портал інформував,  Сергій Жадан зворушився великодушним вчинком маленького українця і не стримав емоцій, що наринули: "Воює вся країна".

Крім того, на портал інформував,  Тарас Тополя пригрозив окупантам завершити справу Сагайдачного та "стерти" москву з лиця землі: "Ох і розбудили чмоні силу".

Джерело