Їх засудили за державну зраду та участь у незаконих збройних формуваннях.
Про це повідомили в СБУ.
За даними слідства, після широкомасштабного вторгнення РФ 7 зловмисників добровільно вступили до лав так званого "4 окремого мотопіхотного батальйону 119 полку народної міліції ДНР".

На тимчасово окупованій території Донеччини "новобранці" отримали військове спорядження і зброю. Після чого їх відправили до Бєлгородської області РФ на короткострокове тренування. Звідти під керівництвом російських командирів "вояки" відбули на Сумщину для військової служби у складі окупаційних військ.
Встановлено, що всі вони брали участь у бойових діях проти Сил оборони України, облаштовували бойові позиції ворога і чергували на блокпостах, а також перевіряли осіб і авто.
Усіх зловмисників українські захисники захопили в полон навесні під час звільнення області.
Читайте також:
"Вони нас кидають, як м'ясо, а самі з*буться": бойовик "ЛДНР" розповів, як росіяни залишають їх в боях
"Мы воруем за отчизну": бойовик "ДНР" Басурін обмовився і назвав справжню ціль війни окупантів в Україні
"Раніше такого не було": експерт розповів про новий страх Путіна
Джерело