Всім добре відома українська телеведуча на каналі «1+1» Соломія Вітвицька поділилася кадрами у соціальній мережі. Вона показала чим займаються українські зірки за кордоном.

Цю публікацію Соломія Вітвицька оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

««Українська пісня» в Ґданську. Кращі українські музиканти співали заради дітей та мам, що тікали війни. Дякую усім українцям, що були з нами в цей вечір! Ми сильні і незламні! І перемога обов’язково буде за нами@arsen_mirzoian @kazka.band @sansa_music @alekseev_officiel @tabakov_official @tarabarova @zlata.ognevich ви круті! Дякую за все що робите і за усі благодійні проєкти, які підтримуєте! Dress @yuliya_magdych MUAH @lesiapovroznik», - підписала пблікацію українська телеведуча.

Ведуча

Багатотисячна публіка, підписана на сторінку легендарної телеведучої, активно спостерігає за кожним її постом. Аудиторія акцентувала увагу на свіжому вигляді Соломії і вирушила писати відгуки з компліментами.

Ведуча

«Солічка, добрий ранній осінній вечір, кохана сестричка! Яке у Вас Духовно красиве та насичене життя! Я Вами захоплююсь!», «Краса і посмішки все є Дяка усім І Соломія Ви Неймовірні знайте це», «Супер краса,-Символ Української жіночої Краси!», «Дякуємо», «Яка ви сонячна», «Соля вы очень красивая а вот Алексеев с винирами смотрится не очень слишком белые», - пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Ведуча

Ведуча

Джерело