Президент України розповів про те, як кремлівський диктатор зганьбився на весь світ, напавши на Україну та зруйнувавши свою власну країну

Зеленський зробив важливу заяву: “Путін уже програв…”

Рішення літнього російського президента Путіна про вторгнення до мирної України принесло йому суцільні “мінуси”: Росія разом із її громадянами перетворилася на ізгоя. Потужні санкції добивають і так діряву російську економіку.

Армія РФ вперше з часів Другої світової війни зазнає історичних втрат. У російські глибинки замість водопроводу та газу надсилають повістки та похоронки… Ось така сучасна путінська Росія. А тут ще й мобілізацію оголосили.

За словами президента України Володимира Зеленського, російський президент Путін уже програв цю війну. Причому не Україні, а всьому світу.

Як повідомляє УНІАН, про це глава Української держави заявив в інтерв’ю виданню Bild.

“Є ще держави у світі, які не зрозуміли, що Путін вже програв цю війну. Історично він програв. І не Україні. Зараз він програв уже своїй державі, він програв усьому світу. Він програв демократії. Тобто загалом війна його програла”, – сказав Зеленський.

Президент України також зазначив, що ніхто й ніколи не вибачить Путіну цієї війни.

“Йому ніхто нічого не простить… Дітям цих військових, онукам цих військових – їм ніхто нічого не простить. Їм доведеться змінити цей курс. Їм доведеться не просто вибачатися. Хтось сидітиме, хтось бігтиме, когось десь знайдуть, а комусь доведеться перепрошувати. І не на рівних ногах”, – зазначив глава держави.

Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц також заявляв, що російський бункерний президент Путін остаточно програв війну в Україні.

“Росія не може виграти цю війну. Виявляється, він (Путін – ред.) із самого початку абсолютно неправильно оцінив ситуацію – і недооцінив як дух опору українців, так і нашу рішучість та єдність, – заявив Шольц під час виступу під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорк.

Джерело