У визволених воїнів зараз немає навіть одягу та взуття, тому важливо забезпечити їх всім необхідним

Всього за кілька годин ввечері 22 вересня українці зібрали 10 млн грн, які будуть витрачені для реабілітації бійців полку Азов, які були визволені з російського полону. Збір коштів оголосила патронатна служба "Янголи Азову".

"Наші герої після отриманих травм, катування та голоду в тяжкому фізичному стані! Зараз головне дати їм належне піклування та лікування. Ми разом з вами це зробимо! Наша мета зібрати 10 млн для наших бійців", — йшлося в повідомленні.

Українці всього за кілька годин зібрали 10 млн грн для реабілітації визволених із полону

Станом на 1 годину ночі 23 вересня у банці для збору вже було понад 10 млн 150 тис грн.

В організації повідомили, що у визволених воїнів зараз немає навіть одягу та взуття, тому важливо забезпечити їх всім необхідним.

Нагадаємо, у ніч на 22 вересня після кількох місяців полону і катувань були звільнені 215 захисників Маріуполя, серед яких 108 бійців "Азову". Відомо, що восьмеро звільнених військових були поранені під час російського теракту в Оленівці.

Після тривалих переговорів росіяни погодилися віддати п'ятьох командирів захисників Маріуполя, у тому числі "Редиса", "Калину" та "Волину".

Додому, з-поміж інших, повернулися Катя "Пташка", фотограф з "Азовсталі" Дмитро Козацький і медикина Мар'яна Мамонова, яка перебуває на 9-му місяці вагітності.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов розповів про стан визволених з полону українських захисників. Багато з них зазнали жорстоких катувань.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело