Відомий український актор та гуморист, зірка "Квартал 95" та серіалу "Одного разу під Полтавою" Юрій Ткач перетворився на справжнього Tinder-воїна, щоб допомагати ЗСУ. У незвичайному, новому амплуа артист постав у новому гумористичному ролику, яким поділився на своїй сторінці в соцмережі instagram. 

Юрій Ткач продовжує дарувати українцям посмішки навіть у найскладніші часи. Він активно веде свою сторінку в соцмережі та періодично радує новими фото та відео з особистого життя і не лише. Водночас він знімається у кумедних роликах на актуальні у сьогодення теми. 

Юрій Ткач із

Юрій Ткач із

Так, цього разу Юрій Ткач перетворився на справжнього Tinder-воїна. Гуморист показав непогану ідею, як можна вивідувати важливі дані в окупантів, прикидаючись зовсім іншою людиною в соцмережі. 

"Треба якось армії допомагати", - коментує герой Юрія Ткача у ролику. 

Українці наголосили, що гуморист як завжди в ударі.

"Юрчик, браво!! Ви зробили мій день, і де там день тиждень !!!", "Просто чад", - написали в коментарях. 

Юрій Ткач із

Також наш портал інформував,  зірка "Квартал 95" Юрій Ткач подався до інформаційних військ: "Сіє паніку в головах окупантів".

Крім того, наш портал інформував,  дочка зірки "Квартал 95" Олени Кравець Марія покрутилася перед камерою і освідчилася: "Люблю..."

Джерело