Знаменита українська телеведуча «ТСН» та журналістка Марічка Падалко поділилася останніми новинами, які стосуються війни, і не тільки.

Дану інформацію Марічка Падалко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

«ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБМІН ПОЛОНЕНИМИ- перші фото є вже в stories «ПТАШКА» ВДОМА!!!! Путін оголосив в Росії часткову мобілізацію. Два важливі моменти: 1) хоча в указі є слово «часткова», сам зміст указу мало в чому обмежує російську владу щодо категорій мобілізованих, 2) в телевізійному виступі було сказано про 300 тисяч мобілізованих, а в самому указі кількість запланованих мобілізованих не вказана. Сьомий пункт указу було засекречено, втім в мережі вже з’явився повний документ (фото 2), де йдеться про першочергову мобілізацію у «протестних» регіонах. Втім, чи це і є справжній текст пункту 7, підтвердження немає своєму звернені путін погрожував застосуванням ядерної зброї «для захисту суверенітету росії» Зранку росіяни спішно бронювали рейси у безвізові країни, обурювалися зловтісі з боку українців (фото 3), а нечисельні сміливці почали виходити на протести, і серед них було багато жінок. Силовики змогли всіх розігнати, а загалом по росії вже понад 900 затриманих, більшість – у Москві (відео 4-7)», - повідомляє українська журналістка.

Марічка Падалко розповіла про жінок на мітингах у Москві та жорстку відповідь Залужного на мобілізацію рф:

Марічка Падалко розповіла про жінок на мітингах у Москві та жорстку відповідь Залужного на мобілізацію рф:

Окрім цього, Марічка вирішила поділитися реакцією головнокомандувача ЗСУ Залужнуго на мобілізацію у Росії.

««Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю – чи добровільно, чи за мобілізацією» – заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, а командування ЗСУ оприлюднило відео-звернення до росіян»

Джерело