21 вересня українці лягали спати у радісному збудженні, адже з російського полону повернулися 215 наших захисників, серед яких і бійці полку "Азов", які до останнього захищали "Азовсталь".

Як стало відомо, 5 героїв-командирів "Азовсталі" обміняли на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу. Ще 200 військових обміняли на Віктора Медведчука, 10 полонених іноземців росія відпустила до Саудівської Аравії.

Умови, в яких будуть Прокопенко, Волинський та інші командири

Умови, в яких будуть Прокопенко, Волинський та інші командири

Зазначимо, що командири "Азова" -  Денис Прокопенко "Редіс", Сергій Волинський "Волина", Святослав Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко - будуть до кінця війни в Україні у Туреччині.

Президент Володимир Зеленський висловив подяку президенту Туреччини Реджепу Тайіпу Ердогану за провідну роль у цьому процесі та всім, хто взяв участь у порятунку захисників.

"Ми домовилися, що п'ятеро звільнених командирів «Азова» будуть у комфортних умовах у Туреччині до кінця війни і зможуть бачитися з сім'ями. Також Україна, на подяку за допомогу нашій державі, звільнила з полону росії п'ятьох громадян Великобританії, двох — США, а також громадян Марокко, Швеції, Хорватії. Дякую за сприяння Саудівській Аравії. Пам'ятаємо про всіх, хто перебуває в російському полоні, і зробимо все для їхнього порятунку" , - сказав президент України.

Умови, в яких будуть Прокопенко, Волинський та інші командири

Раніше ми повідомляли, що Україна повернула захисників "Азовсталі" Паламара, Волинського та Прокопенка з російського полону.

Джерело