Про це він розповів на своєму каналі.

Павло Себастьянович заявив, що найголовніше у системі блокування податкових накладних те, що ця система не може зловити справжніх злочинців.

«Виходить, що каже нам Податковий комітет. Допустимо, якби треба було спіймати вбивцю, треба заарештовувати кожного третього громадянина, ось просто з вулиці заарештовувати, і щоб цей громадянин довів, що він не вбивця. Ось довів, отже, не вбивця, не зміг довести, значить у в'язницю. Те саме відбувається з бізнесом», - повідомив Павло Себастьянович.

На передовому фронті волонтерства, - Павло Себастьянович пояснив, чому в Україні важливо зберегти бізнес

Але в Україні, як підкреслив Павло Себастьянович, особливо у воєнний час треба намагатися зберегти бізнес, щоб він продовжував працювати, щоб люди отримували зарплати, щоб податки платилися, щоб утримувалася інфраструктура, щоб зберегти цю технологію бізнесу, ланцюжки поставок.

«Зараз, коли все (бізнес в Україні – Ред.) руйнується, ось завдання бізнесмена, чим треба зараз займатися. Плюс бізнесмени, оскільки мають високий рівень добробуту, вони на передовому фронті волонтерства та допомоги армії», - зазначив Павло Себастьянович.

Джерело